Beykent Üniversitesi Sertifika Programları

Beykent Üniversitesi

Sertifikalı Kişisel Gelişim ve Kariyer Eğitimleri

Beykent Üniversitesi öğrencilerine yönelik hazırlamış olduğumuz kişisel gelişim ve kariyer eğitimlerini Kariyer Akademi ve ömür boyu eğitim üzerinden uzaktan eğitim sistemiyle alabilirsiniz.

Beykent Üniversitesi öğrencilerine yönelik hazırlanan eğitim programları ile öğrenciler kendini psikoloji, çocuk gelişimi, insan gelişimi ve işletme yönetimi alanlarında geliştirebilirler.

 

Istanbul  Sertifika Programları ( Beykent Üniversitesi Sertifika Programları )

Beykent Üniversitesi öğrencilerine yönelik uzmanlık kursları ve seminer süresi bazında hazırlanan sertifikalı kurslar ile kariyerinize güç katabilirsiniz. Adana kişisel gelişim ve kariyer eğitimlerini iki seçenekte sunmaktayız.

Istanbul UZMANLIK KURSLARI VE Istanbul KİŞİSEL GELİŞİM KURSLARI

1.Istanbul Uzmanlık Kursları

Istanbul uzmanlık kursları anlaşmalı olduğumuz üniversitelerin sürekli eğitim merkezleri ya da liderlik araştırma ve uygulama merkezleri tarafından sertifikası verilmektedir. Devlet üniversitesive YÖK Kurumu olması ile de sertifikalar uluslararası geçerli durumda olmaktadır. Ayrıca transkript gibi eğitim içeriklerinin sertifikada saat bazıyla da belirtilmesi ile tek tek sertifika almak yerine tek uzmanlık sertifikasında başlıklarında yer alması ile konu içerikleri kadar da sertifika almış konumunda oluyorsunuz. İnsan Kaynakları biriminin ihtiyaç duyduğu sertifikalar genel geçerliliği yüksek ve resmi kurumlardan alınan sertifikalardır. Bizde kariyer akademi olarak devlet üniversitesi onaylı sertifikalar vermekteyiz.

2.Istanbul Kişisel Gelişim Kursları

Istanbul  kişisel gelişim kursları ile istediğiniz konuda kurs alabilir kendi içeriğinizi kendiniz seçebilirsiniz. Bu sayede daha önce almış olduğunuz eğitimler yerine ihtiyacınız olan eğitimleri kendiniz belirleyebilir. Sertifikalarınızı ister devlet üniversitesi isterseniz içişleri bakanlığına bağlı resmi derneklerden sertifikanızı alabilirsiniz. Uluslararası psikologlar derneği tarafından resmi onaylı sertifikalar ile kariyerinizi güçlendirebilirsiniz.

Kişisel gelişim ve uzmanlık Sertifikalarının Geçerliliği Nedir?

Kişisel gelişim ve kariyer eğitimlerinizin sertifikaları devlet üniversitesi onaylı olduğu için hem ulusal hem uluslararası geçerli durumdadır. Hem özel sektörde hem de resmi kurumlarda kullanabileceğiniz, KOSGEB, TÜBİTAK, AB Projeleri vb. projelerde artı puan getiren resmi sertifikadır.

 

Sertifikada Uzaktan Eğitim İbaresi Yer Alıyor mu?

Hayır, sertifikada herhangi bir şekilde uzaktan eğitim ibaresi yer almamaktadır. Kariyer akademinin genel merkezinde açılan örgün eğitimlere ve süper vizyona ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Kişisel gelişim ve kariyer Kursları ile istediğiniz konuda kurs alabilir kendi içeriğinizi kendiniz seçebilirsiniz. Bu sayede daha önce almış olduğunuz eğitimler yerine ihtiyacınız olan eğitimleri kendiniz belirleyebilir. Sertifikalarınızı alabilirsiniz.

 

Kişisel gelişim ve kariyer eğitimleri nasıl gerçekleşmektedir?

Eğitimler Uzaktan Eğitim ile Gerçekleşmektedir. Sizlere sağlanan kullanıcı adı ve şifre ile dileğiniz yerden eğitimlere katabilirsiniz. Eğitimlerinizi başarılı olarak tamamladığınız takdirde anlaşmalı olduğumuz devlet üniversitesinden sertifikalarınız gelmektedir.