Lisans Eğitimi

LİSANS EĞİTİMİ SÜRESİNCE SİZLERLEYİZ.

Genetik Eğitim Danışmanlığı;

Sınav zaruriyeti nedeniyle istediği üniversite ve bölümlere yerleşemeyen öğrencilerin yurt dışı akımını gördüğü için ve ayrıca yurt dışına çıkan öğrencilerin gittikleri yerlerde yaşadıkları pek çok problemi görerek tanık olduğu için kurulmuştur.

Önce insan odaklı olan ekibimiz ailelerin yokluğunda aile sıcaklığını ve konforunu sağlamakla yükümlüdür.

Dünyada pek çok ülkede Dünya sıralamalarında kendini kanıtlamış olan üniversitelerde ve en önemlisi Türkiye de YÖK sistemine tanımlı olan Üniversitelerle çalışmaktayız.

Her koşulda eğitim alacağınız Üniversitede, eğitim dili türüne göre en az 1 yıl hazırlık sınıfı okumak zorunludur.

Genetik Eğitim Danışmanlığı olarak bizler size gitmeden önce gideceğiniz üniversitenin diline göre önceden eğitim olanağı da sağlamaktayız.

Bu hizmet sizi gideceğiniz ülkede gerek özgüven gerekseeğitiminizde daha üst basamaklara kolayca taşıyacaktır.

En çok talep gören bölümlerde; Tıp Fakültesi, Diş Hekimliği, Eczacılık, Sağlık Bilimleri, Hukuk Fakülteleri, Mühendislik Grupları, Mimarlık, Pilotaj ve daha pek çok alanda eğitim veren üniversite ve enstitülerdeönceliğimiz öğrencilerimizin huzurlu ve kaliteli eğitim görmesidir. Tercihe göre maddi olanaklar çerçevesinde üniversite yönlendirmesi yapabiliyoruz çünkü bazı üniversitelerin eğitim sistemine göre burs imkânları da doğabiliyor.

Önce hedef saptaması yapıp, hedefinize giden yolu birlikte belirliyoruz. Eğitim Danışmanlarımız bu konuda oldukça tecrübelidir.

HAYAL ETTİĞİNİZ MESLEK ÇOK UZAKTA DEĞİL! Lisans alacağınız üniversite de daima sizinleyiz.

Lisans sürecinin her hangi bir evresinde ihtiyaç duyabileceğiniz ek ders, özel ders vb. konular da daima yanınızdayız.

Lisans Bitimi, Yüksek Lisans ve Doktora programlarınızda da Siz arzu ettiğiniz Sürece BİZ VARIZ…