| VİZE

Öğrenci Ulaşım ve Transferi

ÖĞRENCİ ULAŞIM VE TRANSFERİ;

Öğrencinin yaşayacağı ev veya yurt öğrencinin verdiği vekâletname ile GENETİK EĞİTİM DANIŞMALIĞI tarafından tutularak kontratı yapılır, Öğrenci gelene kadar temizlik vs hazırlanır. Öğrencinin o ülkedeki eğitiminin başlangıç tarihine göre aralıklı bir tarih seçeneği sunulur. Fakat öğrenci seyahat biletini alacağı net tarihi, biletini almadan önce GENETİK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI’NA bildirmek ve o tarihte karşılıklı mutabakat yapmak zorundadır.

Bunun nedeni;  Öğrenciyi havalimanında karşılayacak olan Danışmanın programıdır. Danışmanın programında bir karışıklık olmaması ve sağlıklı bir şekilde o gün öğrenciyi, yanında iştirak eden öğrenci yakınını Havalimanından alıp, yaşayacağı ev veya yurda yerleştirmesi, yaşayacağı kenti gezdirip öğretmesi ve o günü onlarla geçirebilmesi için önemlidir. İyi Hizmet verebilmek için doğru bir ortak program yapılmalıdır.

Kısacası Öğrenci ve iştirakindeki kişi GENETİK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI tarafından karşılanır, evine yerleştirilir, Okuluna götürülür ve gezdirilir, adaptasyon programında ve sonraki süreçte artık Öğrenci Bizlerledir.


Etiket