KOSOVA - PRISTINE COLLEGE PJETER BUDI UNIVERSTY – HUKUK FAKÜLTESİ

COLLEGE PJETER BUDI UNİVERSTY 2005 yılında, Kosova’ nın Priştine şehrinde kurulmuştur. Halen Priştine de kendi özel mülkü olan ana yerleşkesinde hizmet vermektedir.

Hukuk Fakültesi dışında 6 ayrı bölümde de eğitim vermektedir. Sadece Kosova nın kendi halkına değil, Dünya nın pek çok ülkesinden öğrencilere Global eğitim vermektedir. 16 ayrı anfi, oldukça büyük bir kütüphane, anfilerin dışında özel çalışma alanları bulunmaktadır. Kampüs içinde açık Bahçe Restaurantı yine açık ve kapalı Cafesi ile öğrencilerimizin sağlıklı beslenip, dışarıya çok ihtiyaç duymayacakları motivasyon alanları mevcuttur. Şehir dışından gelen veli yada öğrencilerimiz için kısa konaklama lojmanı bulunmaktadır.

Tüm bölümlerde, başta Hukuk Fakülte’sinde ülkeler arası önemli birimlerin başında yer almış, birbirinden değerli oteriter Profesör kadrosuyla Eğitim vermekteyiz.

Hukuk Fakültesi’nde Hukukun pek çok alanında uluslararası düzeyde önemli mevkiilerdeki çok değerli Hocalarımız sayesinde Eğitim Kalitemizi yükseltmiş durumdayız.

Eğitim dilimiz İngilizcedir. Bir yıl CAMBRİDGE SERTİFİKALI hazırlık eğitimi vermekteyiz. Hazırlık bitiminde dersler İngilizce olarak devam ederken, 1.yılda  Seviyeye yetişememiş öğrencilerimiz için yeterli seviyeye gelene kadar, ADAPTASYON SÜRESİ olarak Kulaklıktan çevirici desteği sağlamaktayız.

Amacımız, Kaliteli, Özgüvenli,Başarılı ve ADALETLİ Mezunlar Vermektir.

DERS MÜFREDATI İLE İLGİLİ PLANLAMAYI VE BİLGİLENDİRMEYİ ALACAĞINIZ KAYNAK;

http://www.hukukfakultesi.com.tr/ders-plani.html

Detaylı bilgi için... http://hukukfakultesi.com.tr


YILLIK EĞİTİM BEDELLERİ
BÖLÜM EĞİTİM SÜRESİ EĞİTİM DİLİ YILLIK FİYAT
HUKUK FAKÜLTESİ 4+1 İNGİLİZCE
(CAMBRİDGE SERTİFİKALI)
3.250

Seçeceğiniz ülkeye ve oranın üniversitesine göre değişkenlik göstermektedir. Bu durumda eğitim görmek istediğiniz ülke üniversitesinin, kayıt aşamasında gerekli evrak listesini Yetkili Eğitim Danışmanımız Size liste olarak verecektir. Ancak her durumda olması zorunlu temel evrak listesi aşağıda bilgilerinize sunulmuştur. ülke ve üniversite seçimine göre aşağıdaki listeye ek- ilave evrakların gerekeceği durumda tarafımızdan detaylı bilgi akışı sağlanacaktır.

  • LİSE DİPLOMASI ASLI(YOKSA TASDİKNAME)
  • PASAPORT FOTOKOPİSİ EN AZ İKİ YILLIK
  • TRANSKRİPT (Lise Not dökümü)
  • SAĞLIK RAPORU (Yurt Dışında okumasına mani yoktur yazılı)
  • 12 ADET BİOMETRİK FOTOĞRAF
  • ANNE YA DA BABA VEYA RESMİ VELAYET SAHİBİNDEN, YURT DIŞI EĞİTİM MASRAFLARINA DAİR NOTERDEN TAAHHüTNAME
  • NüFUS KAYIT öRNEĞİ ( Nüfus Müdürlüğünden alınması zorunlu )
  • İKAMETGAH ( Nüfus Müdürlüğünden Alınacak )
  • SGK HİZMET DöKüMü-PROVİZYON ( SGK'lı olduğuna dair belge, yoksa en az 1 yıllık özel Sağlık Sigortası )
  • 10-NOTERDEN, GENETİK EĞİTİM DANIŞMANLIĞINA YETKİ VEKALETNAMESİ

*** ÖNEMLİ NOT: Evrakların tamamı bağlı olunan İlçe Kaymakamlığından APOSTİL Ettirilmek zorunludur. APOSTİLSİZ EVRAK GEÇERLİ DEĞİLDİR.

Diğer; Kosova Üniversiteleri