Türk Amerikan Vakfı Dil Gelişimi

Önceliğimiz öğrenci adaylarımızın kendine olan özgüveni, ve kendilerini rahat hissetmeleridir. Bizler Eğitim  Koçları olarak eğitimleri boyunca yanlarında olsak da, onların kendi özgüvenleri konusundaki rahatlıkları, onlar için ve aileleri için daha önemli bir avantaj sağlamakta. Bu nedenle, Yurt dışına çıkacak olan öğrenci adaylarımız olsun, ya da eğitimine ülkemizde devam eden öğrenci grupları olsun fark etmeksizinGENETİK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI avantajıyla TÜRK – AMERİKAN DERNEĞİ dil programlarından faydalanabilir. Her dilde eğitim programlarımız mevcut.

Tüm bunların beraberinde; TOEFL – IELTS- SAT –GRE –YÖKDİL – PTE – GMAT- TOEIC sertifika programlarıda mevcuttur.

TÜRK- AMERİKAN DERNEĞİ ortaklığıyla; İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca İspanyolca, İtalyanca ve diğer dillerde gelişmişlik seviyesine kadar eğitim vermekteyiz. Verilen dersler kişi tercihine göre isterseniz grup halinde, isterseniz kişiye özel eğitim verilmektedir.

 

TÜRK – AMERİKAN DERNEĞİ HAKKINDA;

Türk – Amerikan Derneği 1951 yılında Türkiye – ABD arasında ikili anlaşma ile kurulmuş köklü ve prestijli bir eğitim kurumudur.

İstanbul içinde; Avrupa yakasında Mecidiyeköy ve Bakırköy Şubemizde

Anadolu Yakasında; Kavacık Şubemizde eğitimler verilmektedir

Türkiye’nin ilk Amerikan İngilizcesi veren yabancı dil kursudur.

Öğrencilerimiz ; % 10 devamsızlığı aşmaması koşuluyla, aynı kuru yeniden ücretsiz alma hakkına sahiptirler. Genetik Eğitim Danışmanlığı öğrencileri tüm avantajların yanı sıra % 50 fiyat indirimi avantajına sahiptirler.

SPEAKİNG ( Konuşma ) Kulübü,

Listening ( Dinleme )  Kulübü

Dinleme Ve Sinema Kulübü

Reading/ Write ( Okuma ve Yazma Kulübü )

Gibi geliştirme aktiviteleri ve platformlarıyla eğitimler desteklenmektedir.