GENETİK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

Başta kendi kültüründen soyutlanma, aileden soyutlanma, toplum uyumsuzluğu, kültür çatışması ve gittikleri ülkelerde sınıf muamelesi gören öğrencilerimizin ve velilere yansıyan en önemli sorunların başında gelir. Genetik Eğitim Danışmanlığı, Öğrencilerimizi sosyal açıdan ve kültürel açıdan beslemek üzere kurulmuş bir hizmet firmasıdır.

GÖKTEN YILDIZLARI TOPLUYORUZ!

Genetik Eğitim Danışmanlığı diğer danışman firmalarda olduğu gibi sadece KAYIT İŞLEMİ YAPMAZ!

Öğretim hayatınız boyunca yanınızdayız. ASIL OLAN ŞEY; Gittiğiniz yerde GENETİK AİLESİ OLABİLMEK ve AİLE BÜTÜNLÜĞÜ SAĞLAYABİLMEK!  Pek çok faktörde çoğulcu olabilmek siz öğrencilerimizi duruş olarak özgüven olarak ve pek çok açıdan öğrencilerimizi farklı kılıp avantaj sağlamakta.

Eğitim devamında staj ve eğitim sonrası mesleki yaşama geçebilmeniz için de referans portföyümüzü kullanarak profesyonel hayata geçişinizde köprünüz olacaktır. Genetik Eğitim Danışmanlığı denkliğin gerektirdiği Hukuki süreçte, gücünü aldığı, partner hukuk firmalarıyla da yanınızda olacak. Öğrencilerimizin en çok kaygılandığı Denklik; artık korkacağınız bir süreç değil.

Genetik Eğitim Danışmanlığı olarak hiçbir öğrenci adayına YÖK TANINIRLILIĞI ya da DENKLİĞİ OLMAYAN üniversiteleri önermiyor ve kayıt yapmıyoruz.

 Okuyacağınız Üniversitelerde YÖK DENKLİK-TANINIRLIK olduğu gibi aynı zamanda da SADECE ULUSLARARASI GEÇERLİ MAVİ DİPLOMA veren üniversitelerle çalışıyoruz.