Genetik Eğitim Danışmanlığı web sitesine yönelik yasal uyarılar:

  • Genetik Eğitim Danışmanlığı; web sitesinde yer alan tüm içerik, görüş ve bilgiler Genetik Eğitim Danışmanlığı. tarafından, güvenilir olduğuna inanılan kaynaklardan ve üçüncü kişilerden elde edilen bilgi ve veriler kullanılarak hazırlanmıştır.
  • Genetik Eğitim Danışmanlığı; web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler sadece bilgi ve gösterge amaçlı olup, hiçbir şekilde veya suretle alış veya satış teklifi olarak değerlendirilmemelidir. Bu sebeple okuyucuların; bu siteden elde edilen bilgil/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir.
  • Genetik Eğitim Danışmanlığı; gerek üçüncü kişilerden gerekse güvenilir kaynaklardan elde edilen ve web sitesinde yer alan bu bilgilerin doğru, eksiksiz ve değişmez olduğunu garanti etmediği gibi bu kaynaklardan edinilen görüş ve düşünceler Bankayı bağlamamaktadır. Okuyucuların bu bilgilere dayanarak aldıkları kararlarda sorumluluk tamamen kendilerine ait olup bilgilerin eksikliği ve yanlışlığından Genetik Eğitim hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
  • Ayrıca, Genetik Eğitim Danışmanlığı çalışanlarının ve danışmanlarının, web sitesinde yer alan içerik, görüş ve bilgiler dolayısıyla ortaya çıkabilecek, doğrudan veya dolaylı zararlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

 

Okuyucunun, Genetik Eğitim Danışmanlığı web sitesine girmesi veya web sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi kullanması, yukarıda belirtilen koşulları kabul ettiği anlamına gelmekte olup, Genetik Eğitim gerek bu yasal uyarıda yer alan koşulları ve hükümleri, gerekse de web sitesinde yer alan her türlü içerik, görüş ve bilgiyi önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

Unvan: Genetik Eğitim Danışmanlığı

Mersis No:

E-mail Adresi: info@genetikegitim.com

Posta Adresi: Gökevler Mahallesi 2312 Sk. No:16 Ginza Corner Plaza D:122-123 K:10 Esenyurt / İstanbul