| VİZE

Yurt Dışı Konaklama

GENETİK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI olarak;

Öğrencinin tercihine göre Ev yada Yurt,olmak üzere birkaç konseptte ve birkaç ayrı bütçede alternatifli görüntüler sunuyoruz. Öğrencinin yaptığı seçim doğrultusunda göndereceği kira peşinatı veya depozitosu ile Öğrenciden aldığı vekaletname ile öğrencinin adına KONTRATINI yapıp, Bir örneğini öğrenciye veriyoruz.

Öğrencinin geliş tarihine kadar eşyalı olan Öğrenci evi veya yurtta mevcut eksikler varsa onların tedariğini sağlıyoruz, temizlik vs gibi diğer eksiklerini tamamlıyoruz.

Öğrenci transferi sağlandıktan sonra öğrenciyi evine yerleştirip, ev sahibiyle diyaloğunu sağlıyoruz.

Çalıştığımız ülkelerde genellikle öğrenciler, ev sahibi aileler tarafından sevilir . Bizde Ev sahibi veya Yurt Sahibi seçerken Ilımlı insancıl kişiler olmalarına özellikle dikkat ederiz.

GENETİK EĞİTİM DANIŞMANLIĞI olarak

Öğrencilerin ev içinde yaşayabileceği eksikler yada ekstra istediği şeyler olursa yapılabilecek konularda ev sahipleriyle kolayca uzlaşmalarını sağlamaktayız. Öğrencilerimizin her durumda, ihtiyaç duyduğu her anında çok kısa süre içinde yanında olabilecek ve anlık iletişim sağlayıp destek alabilecekleri Danışman kadromuzla yanlarındayız.


Etiket